Aangenaam,
Wij zijn BamBoek

Team van jonge, pro-actieve cijferfanaten

Doen waar je van houdt, daar geloven wij in. Dat doen wij door onze cijferexpertise voor jou te laten werken. Elkaar scherp houden, blijven leren, upto-date zijn, sparren maar ook leuke dingen doen samen, dat is onze bedrijfscultuur. Jij kan het je misschien niet voorstellen, maar wij vinden cijfers echt tof! Dat in combinatie met persoonlijk contact is onze succesformule.

Ontmoet het team, we stellen ons graag aan je voor.

Over Ons (1)
Over Ons Img 2

Maak kennis met ons Team

Thomas (1)
Thomas

Persoonlijke BamBoekhouder & Oprichter

thomas@bamboek.nl +31 (0)30 207 28 44
20220421 Dewitstudio Bamboek 0008
Daniël

Persoonlijke BamBoekhouder

daniël@bamboek.nl +31 (0)30 207 28 44
Soufian
Soufian

Persoonlijke BamBoekhouder

soufian@bamboek.nl +31 (0)30 207 28 44
Soufyane
Soufyane

Persoonlijke BamBoekhouder

soufyane@bamboek.nl +31 (0)30 207 28 44
Mandy
Mandy

Persoonlijke BamBoekhouder

mandy@bamboek.nl +31 (0)30 207 28 44
Foto Sophie
Sophie

Persoonlijke BamBoekhouder

sophie@bamboek.nl +31 (0)30 207 28 44
Foto Maarten
Maarten

Persoonlijke BamBoekhouder

maarten@bamboek.nl +31 (0)30 207 28 44
Foto Ashley
Ashley

Persoonlijke BamBoekhouder

ashley@bamboek.nl +31 (0)30 207 28 44
Foto Lotte
Lotte

Marketing & Communicatie

lotte@bamboek.nl +31 (0)30 207 28 44
20220421 Dewitstudio Bamboek 0007
Ronald

Salarisadministrateur

ronald@bamboek.nl +31 (0)30 207 28 44
Bamboek Licht

BamBoek groeit snel. Wij breiden het team uit!

Hier haal jij eruit wat erin zit

Nooit meer aangifte stress, onbegrijpelijke zaken leggen we uit, kloppende
cijfers én belastingadvies op maat. Dat is wat je krijgt.

BamBoek
Ganzenmarkt 6
3512 GD Utrecht

4,8 op basis van 82 reviews op 4 platforms (Facebook, Google, Trustoo en Trustpilot)